🛒 Tworzenie sklepów internetowych

Tworzymy kompleksowe sklepy internetowe. Zacznij z nami sprzedaż w internecie.

5/5 - (32 opinie)
 • Prestashop
 • WooCommerce
 • RWD
 • Szybka realizacja
Tworzenie sklepów internetowych
Projektowanie sklepów internetowych

Projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych

Obecnie niezwykle popularne jest posiadanie sklepu internetowego. Każda marka potrzebuje mieć sklep online, gdyż to właśnie w sieci dokonywanych jest dziś najwięcej transakcji. Jeśli nowoczesna marka chce dotrzeć z produktami do grupy docelowej, musi być obecna w internecie.

Projektujemy sklepy online przy użyciu nowych technologii. Oferujemy proste, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces w działalności internetowej. Projektowane przez nas internetowe sklepy są proste w zarządzaniu, a nabywcy z łatwością mogą w nich znaleźć produkty, których poszukują.

Sprzedaż online oferuje nieograniczony zasięg. Wykorzystaj te możliwości i docieraj do konsumentów zarówno na terenie Polski, jak i z Europy.

Indywidualny projekt graficzny

Tworzymy sklepy internetowe o unikalnym wyglądzie, dopasowane do specyfiki branży o maksymalnej użyteczności.

RWD

Sklepy i strony internetowe wykonujemy zgodnie z technologią RWD, aby klient mógł wyświetlać ich zawartość na każdym urządzeniu mobilnym.

Elastyczna budowa

Twoja platforma zakupowa może rozwijać się wraz z rozwojem biznesu, projektujemy sklepy internetowe dopasowane do Twoich potrzeb, ale dające możliwość swobodnej rozbudowy.

Intuicyjna obsługa

Gwarantujemy intuicyjne, wygodne zarządzanie zamówieniami oraz produktami sklepowymi, masz pełną kontrolę nad działaniami firmy.

Przyjazne SEO

Optymalizujemy sklepy internetowe, dokładamy starań, aby były przyjazne dla wyszukiwarek, dzięki temu zyskujesz większy ruch na stronie.

Pomoc techniczna

Czuwamy nad poprawnością działania naszych platform zakupowych, udzielamy wsparcia technicznego oraz wskazówek dotyczących handlu internetowego. Możesz na nas liczyć niezależnie od sytuacji.

Nasze realizacje sklepów internetowych

Co wyróżnia naszą ofertę?
 • Gwarantujemy bezpłatną wycene,
 • Przygotowujemy indywidualny projekt graficzny do każdej realizacji,
 • Dbamy o spójność marki poprzez dopasowanie projektu do branży, kolorystki i potrzeb klienta,
 • Tworzymy sklepy z wykorzystaniem CMS Prestashop lub WooCommerce,
 • Dopracowujemy najmniejsze szczegóły w naszych realizacjach,
 • Pracę nad projektem rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy,
 • Nasza firma obecna jest na rynku od 2014 roku,
 • Dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie i cenimy ich czas - dlatego powierzając nam projekt zajmujemy się nim kompleksowo i pilnujemy jego terminów.
Bezpłatna wycena

Tworzenie dochodowych sklepów internetowych

Stacjonarna sprzedaż to obecnie przeszłość. Współcześnie ma znaczenie przede wszystkim działalność w sieci. To właśnie w sklepach online sprzedawanych jest najwięcej produktów, dlatego tworzenie sklepów internetowych jest tak powszechne. Swoje produkty masz możliwość sprzedawać zarówno klientom z Polski, jak i zza granicy. Masz ogromne możliwości.

Dostęp do Twoich rzeczy jest możliwy bezterminowo. W każdym momencie nabywcy są w stanie dokonywać zakupu, a Ty możesz realizować zamówienia w dopasowanym do potrzeb czasie. Uzyskasz niezwykle dużo bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów wiążących się z wynajmem lokalu użytkowego. Każdego dnia zdobędziesz całkiem nowych klientów, którzy pomogą rozwinąć Twój biznes a także umocnić pozycję firmy na rynku.

Projektowanie sklepów interetowych

Dlaczego my?

 • Ponad 8 lat doświadczenia
 • Wyróżnia nas innowacyjność
 • Do każdego projektu podchodzimy kreatywnie
 • Każda strona jest przez nas dodatkowo zabezpieczana
 • Zależy nam aby strony przynosiły zyski naszym klientom
 • RWD - dbamy o profesjonalny wygląd strona na każdym urządzeniu (telefony, tablety)
 • Dbamy o prawidłową budowę strony pod względem SEO
 • Zapewniamy wsparcie techniczno-merytoryczne
 • Oferujemy kompleksową obsługę
 • Dajemy gwarancje na poprawność działania strony
 • Projekty realizujemy zawsze na czas
O nas

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Projektujemy sklepy internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce w Europie. Dzięki dostępowi do setek rozszerzeń, sklepy można rozwijać oraz dopasowywać do wymagań klientów. Wiele internetowych sklepów funkcjonujących obecnie w internecie zostało zrealizowanych w oparciu o Prestashop lub WooCommerce. Są to platformy bardzo popularne, dlatego właśnie nie mogło ich zabraknąć pośród proponowanych przez nas usług. Jeżeli marzysz o łatwym w gospodarowaniu sklepie internetowym, zdecydowanie to opcja idealna dla Ciebie.

/5

Srednia ocen w Google

+

Wykonanych stron i sklepów

dni

Średni czas realizacji

FAQ - Często zadawane pytania

Koszt wykonania przez nas sklepu internetowego jest jednorazowy i nie są naliczane żadne dodatkowe abonamenty. Jednymi dodatkowymi kosztami rocznymi przy utrzymaniu sklepu internetowego jest hosting (zwany również serwerem) oraz domena (nazwa strony internetowej np. twojadomena.pl).

Czas realizacji kompleksowego sklepu internetowego waha się od 2 do 6 tygodni w zależności od zaawansowania i wielkości sklepu. Pracę nad realizacją sklepu rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy.

Tak, jak najbardziej. Sklepy budujemy w oparciu o system CMS Prestashop lub WooCommerce, które są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sklepem internetowym. Dostępne są do nich również poradniki obsługi oraz szkolenia.

Tworzone przez nas sklepy internetowe nie mają żadnych limitów na produkty i kategorie, tak więc będziesz Mógł/Mogła dodawać ich dowolną liczbę nie martwiąc się o żadne limity.

Nasza oferta wyróżnia się dopasowaniem sklepu internetowego do potrzeb klienta. Oferujemy jasne warunki współpracy potwierdzane zawsze podpisywaną umową. Dodatkowo dopiero po akceptacji projektu graficznego sklepu przechodzimy do uruchomienia go w wersji online.

Nasz blog

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej? Porady
2023-04-01

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Myślisz o stworzeniu nowej strony internetowej? Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje profesjonalna strona www?

...
/
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje sklep internetowy? E-commerce
2022-11-10

Ile kosztuje sklep internetowy?

Cena sklepu internetowego jest ściśle powiązane z wykorzystywaną technologią, potrzebnymi funkcjonalnościami, czy złożonością samego projektu.

...
/
Bartosz Żygadło
Ile kosztuje pozycjonowanie? E-commerce
2022-03-01

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Chcesz zdobyć nowych Klientów oraz wykazać się dużą skutecznością w zakresie ich pozyskiwania? Może Ci to zagwarantować skuteczne […]

...
/
Bartosz Żygadło
Jak założyć sklep internetowy? Aktualności
2022-01-13

Jak założyć sklep internetowy?

  Jak założyć sklep internetowy Sklep internetowy zawsze wiąże się z wyborem oprogramowania. Technologia dla rozwiązań e-commerce bardzo […]

...
/
Jakub Wiśniewski
Zamów sklep internetowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę to zapraszamy do kontaktu.

zadzwoń

725 927 083

  Bezpłatna wycena